Saç Renkleri

Dore Saç Rengi

Dore kelimesi Fransızca kökenli bir kelimedir. Altınlamak, altın kaplamak anlamından türetilmiştir. Birçok alanda dore rengi kullanılmaktadır. Saç boyası sektörüne de hızlı bir giriş yapan dore, bu sektörde yansıma renk olarak yerini almıştır.

Saç renklerine ışıltı ve canlılık katmak için her türlü yolu deneyen saç boyası firmalarının ürettiği, son zamanlarda popüler olarak kullanıma ulaşan renk tonu yansıması dore saç rengi olmuştur. Kadınlar tarafından kısa sürede çok sevilen renk yansıması haline gelen dore saç renginin, her renk ile kullanımı mümkün hale getirilmiştir.

Saçlara Sihirli Dokunuşlar

Dore renkleri, saçları farkı forma sokmak isteyenlerin canlılık, ışıltı ve çekicilik katmak maksadıyla kullandığı renklerdir.

Saçlarını klasik renklere boyamaktan sıkılan kadınlar tarafından bu renk sıkça kullanılır. Saçlarını sevdiği rengin dore tonuyla boyamayı tercih edenler canlı bir görünüm elde ederler. Dore tonları, kullanılan saç renginin ışıl ışıl parlamasına, altın yansımalar ile çekicilik kazanmasına yardımcı olur.

Altın yansımalar saçın rengine farklı bir hava katmaktadır. Bu farklı hava kadının ruhuna da yansımaktadır. Saçları canlı, parlak ve çekici olan kadınların kendilerini müthiş hissedeceği muhakkaktır.

Her Tonu Ayrı Güzel

Her kadının kullanabilmesi için dore saç boyası üretimini her renge uygulayan firmalar kadınların bu konuda da hislerine tercüman olmuştur. Dore saç renginin farklı bir çok tonu vardır. Her ten rengi için uygun dore renkleri mevcuttur.

Beyaz tenli ve cesur kadınların tercihi dore kızıldan yana olmalıdır. Buğday tenlilerin de dore karamel tonlarını çok güzel taşıyacaklarına emin olabilirsiniz. Dore kahve tonlarını her ten rengine gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Yansımalı kahvenin yakışmayacağı kadın yoktur.

Her Ortamda Kendini Özel Hisset

Dore saç rengi tonları, günlük hayatta kullanım için ve özel zamanlarda kullanım için idealdir. Girdiğiniz her ortamda parlayacaksınız. Herkesin dikkatini saçlarınıza ve yüzünüze toplayacaksınız. Dore saç renkleri sizin kendinizi hoş ve güzel hissetmenizi sağlayacak nadir renk tonlarındandır.

About the author

Renkli Yazar

Leave a Comment