Turkuaz

Turkuaz Saç Boyası Renkleri

Kadınlar artık standart saç renklerinden sıkılmış ve kendilerine yenilik arayan bir durum içerisindedir. Ön yargılarını yıkan bayanlar ise farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor artık. Turkuaz rengi saç. Evet, yeni moda turkuaz rengi saç modelleri.

Geçtiğimiz senenin modası olan gri renkli saçlardan sonra kadınların seçenekleri bu sene ise turkuaz saç boyası oldu. Kendine yakışıp yakışmayacağını tahmin edemeyen ve kararsız kalan bayanlar yaptırmasa da renkli saç modelleri arasında şık ve değişik bir model olduğunu söylemek hiç yanlış olmaz. Siz de kendinizde farklılık yaratmayı düşünüyorsanız ve renge karar veremediyseniz size biraz turkuaz saç boyası modellerinden bahsedelim.

Turkuaz Renk kodları, Turkuaz renk çeşitleri, Turkuaz tonu renklerin anlamı.

Yukarıda belirttiğimiz gibi farklı renklere sahip saç modellerine bir kaç yıldır bayanlar çok fazla rağbet göstermeye başladı. Bunun farkında olan saç bakım markaları da farklı renkli saç modelleri seçenekleri ile bayanların karşısına çıkıyor. Turkuaz rengi saç modelleri gölge şeklinde, tamamen turkuaz renkli, ombre şeklinde yapılabilir. Standart bir seçenek yapmak isteyen bayanlar saçlarını tamamen turkuaz renge boyatabilir. Çılgın bir seçenek yapmak istiyorsanız size oldukça çılgın bir saç seçeneğimiz var. Saçların dip kısımlarından uçlarına kadar turkuaz renk, uçlarına ise mor, yeşil ve sarı renkler yapabilirsiniz.


Bu oldukça çılgın seçenektir isteyen bayanlara. Eğer çok risk almak istemiyorsanız saçlarınızın uçlarını turkuaz renge boyatabilirsiniz. Ya da yeşil ve turkuaz uyumunu yakalamak istiyorsanız bu iki rengi alt üst şeklinde saçınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın üst kısmını turkuaz alt kısmını ise yeşil renge boyayarak güzel bir ikili renk kombini yakalayabilirsiniz. Sevip sevmeyeceğinizi bilmiyoruz ama saçlarınızın bir yarısını siyah bir yarısını turkuaz renge de boyatabilirsiniz. Bu da çılgın seçenekler arasına girebilir. Tercih sizin beğeninize ve cesaretinize kalmış. Sizin için turkuaz renk saç modelleri büyük bir değişim olabilir.

Uzun Turkuaz Saç Renkleri

 

Turkuaz rengi saç uçları.

Yazar Hakkında

renkleri.com

Renkler hakkında konuşulacak ne varsa konuşmaya niyetliyiz. Moda tasarım fikirleri, renk paletleri ve aklıma ne gelirse artık...

1 Yorum

  • Benim adım bu yazıya 100 üzerinden 378 veriyorum. Ardahan merkezden ben . Mrb web siteniz harbiden mükemmel, tebrikler 28-09-2017 04:24:37

Yorum Yap