Lacivert

Lacivert Saç Renkleri

2017 yılı modasına baktığımız zaman kıyafetlerdeki sadeliğe karşın, saçlarda daha marjinal renkler ve modeller görmekteyiz. Özellikle gri ve lacivert saçlar bu yıla hızlı bir giriş yaptı. Değişik renk kombinasyonları ve rengarenk saçlar bir kaç yıl önce kısa süreliğine trend olsa da bu yıl gene hayatımıza girmiş durumdalar. Bu aralar en popüler olan saç ise lacivert saç uçları olan saçlar.

Çift Renkli Lacivert Saç Uçları

lavicert kök boya

           Lacivert saç rengi yaptırması ve kullanması cesaret isteyen bir renk. Marketlere ve kozmetikçilere de baktığımız zaman lacivert saç boyası kolay bulunabilen bir boya değil. Saçınızı lacivert yapmak istiyorsanız eğer bunun için mutlaka bir profesyonelden yardım almanız gerekmektedir.

lacivert renk kodları, lacivert renk çeşitleri, lacivert rengin anlamı.

– Lacivert saç boyası nasıl uygulanır? İstediğiniz rengin tam olarak tutması için öncelikle saçınıza açma işlemi yapılması gerekmektedir. Daha sonrasında uygulanan boya istediğiniz tona göre belirli bir süre bekletilerek yıkanmaktadır. Durulanma, bakım ve kurutma sonrasında hayalinizdeki saça kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Lacivert Uzun Saç Modeli

– Evde boya uygulaması? Eğer evde kendiniz saçınızı boyamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta bulunuyor. Eğer saçınıza daha önceden lacivert boya uyguladıysanız kolaylıkla kendiniz tekrar uygulayabilirsiniz. Ama eğer daha önceden böyle bir deneyiminiz yoksa oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Lacivert saç renkleri için saçınızı öncelikle açmanız gerekmektedir. Eğer kendi başınıza buna cesaretiniz yoksa işe lacivert saç uçları ile başlayabilirsiniz. Daha sonra ilerleyen dönemde saçınızın tamamını boyayabilirsiniz.

Lacivet Uzun Saç Modeli

Lacivert rengini tek olarak kullanabileceğiniz gibi diğer renklerle birlikte de kullanabilirsiniz. Mavi ve tonlarını bir arada kullanarak okyanus dalgası görüntüsü elde edebilir, ya da bir kaç farklı rengi bir arada kullanıp gene yumuşak geçişlerle oldukça değişik bir tarz yakalayabilirsiniz. Ancak gene de lacivert saçlar için kendi başınıza bir girişim yapmak yerine bir profesyonelden yardım almanız çok daha iyi olacaktır.

Erkek Lacivert Saçç Rengi

About the author

renkleri.com

Renkler hakkında konuşulacak ne varsa konuşmaya niyetliyiz. Moda tasarım fikirleri, renk paletleri ve aklıma ne gelirse artık...

Leave a Comment