Cam Göbeği

CamGöbeği Rengi Abiye Modelleri

Abiye elbise seçiminde model ve renk uyumuna dikkat etmek çok önemlidir. Kişilerin kendilerine en uygun modeli en uygun renklerle tercih etmeleri gerekir. Özellikle abiye elbiselere en çok yakışan renklerden birisi cam göbeği rengi ve tonlarıdır. Cam göbeği abiye modelleri seçilirken kişilerin ten renklerine en uygun tonu bulmaları gerekmektedir. Abiye elbiselerde bu renk kişilere büyük bir zarafet kazandırmaktadır.

 

           Cam göbeği rengi her ten rengine sahip kadına yakışan bir renktir. Burada önemli olan cam göbeği elbise renk tonları tercihini doğru yapmaktır. Örneğin esmer tenli bir bayan cam göbeği payetli bir abiye elbiseyi rahatlıkla kullanabilir. Açık ten rengine sahip olan bayanlar da bu rengin biraz daha koyu tonlarını tercih edebilirler. Aynı zamanda cam göbeği rengi kızıl tenli bayanların ideal renkleri arasında yer alır.

 

Cam göbeği abiye modelleri hem açık hem de tesettürlü bayanlar için birçok alternatif halinde üretilmektedir. Tesettürlü bayanlar da rahatlıkla bu renkten üretilmiş abiye elbiseleri tercih edebilirler. Doğru şal ya da başörtü ile kombinlendiğinde bu renk tesettür abiyelerde çok şık durmaktadır. Cam göbeğini isterseniz daha koyu bir tonda isterseniz de siyah, pudra gibi renklerde şal ya da başörtülerle kullanabilirsiniz. Açık bayanlar için ise uzun, kısa gibi birçok modelde cam göbeği elbise renk tonları ile üretilmektedir. Bu elbiseleri kullanım alanlarına göre de tercih edebilirsiniz.

 

Örneğin önemli bir davete katılacaksanız uzun elbiseler daha ideal olacaktır. Parti mekânlarında ise cam göbeği renginde kısa bir abiye elbise ile ortama daha uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu renk her saç rengiyle uyum sağlar. Saç modelinize ise elbisenize göre karar vermelisiniz. Çok detaylı bir elbise tercih ettiyseniz saçlarınızı sade bir şekilde toplamalısınız. Daha sade bir elbise tercih ettiyseniz açık dalgalı saçlar, dağınık topuzlar ideal olacaktır.

About the author

renkleri.com

Renkler hakkında konuşulacak ne varsa konuşmaya niyetliyiz. Moda tasarım fikirleri, renk paletleri ve aklıma ne gelirse artık...

2 Comments

  • Ben Artvin’den . Artvin merkezden ben Şengül. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

  • Nasılsınız? CamGöbeği Rengi Abiye Modelleri isimli yazınızı inceledim adım . Kars merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-10-2017 13:33:07

Leave a Comment