Yavruağzı

Yavruağzı Rengi Oje

Bayanların en sevdiği kozmetik ürünleri arasında ojeler de yer almaktadır. Bayanların olmazsa olmazı olan ojelerde renk seçimi ise çok önemlidir. Oje renginin özellikle giyilen kıyafetlerle uyum içinde olması dikkat edilmesi gereken unsurlarda yer alır. Sık sık oje değiştirmek istemeyen bayanlar her kıyafetle uyabilecek oje renkleri tercih edebilirler. Bu renklerin başında da yavruağzı rengi ojeler gelmektedir.

Yavru ağzı renkli oje

Farklı yavruağzı oje tonlarını bayanlar rahatlıkla tercih edebilirler. Yavruağzı soft bir renktir. Bu sebeple tüm renklerle büyük bir uyum içerisindedir. Böylece bayanlar bu renk ojeleri tüm kıyafetleriyle rahatlıkla kombinleyebilirler. Aynı zamanda farklı tonlarda üretilmiş yavruağzı rengi ojeler bulunmaktadır. Böylece kişiler en beğendikleri yavruağzı oje tonunu seçebilirler. Nail art modasına uymak isteyen kişiler yavruağzı renginde tercih ettikleri ojelerle rahatlıkla farklı modeller deneyebilirler. Yavruağzı ojelerin üzerinde minik taş detayları, desenler çok şık bir görüntü oluşturacak.

Ojeler bayanların vazgeçilmezidir. Kimi zaman kıyafetlerin tamamlayıcısı kimi zaman star parça olan ojeler ile bayanlar tarzlarını yansıtabilirler. Ojelerin renk seçiminde de kullanılmak istenen renkler, kıyafetler, gidilecek yer dikkate alınmalıdır. Örneğin önemli bir davete giderken giydiğiniz iddialı kıyafetinizi soft renkte bir ojeyle tamamlayabilirsiniz. Sade kıyafetlerinizde ise iddialı oje renkleri tercih ederek ojeleriniz ile tarzınıza imzanızı atabilirsiniz. Yavruağzı ojelerinizi spor kombinlerle, şık elbiselerle kullanabilirsiniz. Özellikle gelinler rahatlıkla bu yavruağzı oje tercih edebilirler. Bu renk ojeler doğru ton bulunduğunda gelinlikle mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Yavruağzı ile uyumlu renk paleti örneği

#F2C3AB
#B5617B
#271F2B
#100F12

Oje kullanan bayanlar ojelerini temiz kullanmaya dikkat etmelidirler. Hangi renk olursa olsun ojelerin temiz, yıpranmamış bir görüntü sergilemesi önemlidir. Sizi bakımlı gösteren ojelerinize özen göstermezseniz bakımsız ve kötü bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Özellikle koyu renk ojeler kullanılırken bu gibi hususlara daha çok dikkat edilmelidir. Ojeniz ne kadar düzgün olursa o kadar bakımlı bir görüntü sergileyeceksiniz.

 

Yazar Hakkında

renkleri.com

Renkler hakkında konuşulacak ne varsa konuşmaya niyetliyiz. Moda tasarım fikirleri, renk paletleri ve aklıma ne gelirse artık...

1 Yorum

  • Nasılsınız? Yavruağzı Rengi Oje isimli yazınızı inceledim adım . Tunceli merkezden ben . Selam bu web sitesi inan ki iyi, saolun 30-07-2017 05:56:42

Yorum Yap