Lacivert

Lacivert Elbise

Şık ve zarif giyimin sembolü olan lacivert erkek ve bayanlar için özel giyim konseptlerine renk katan alternatifler oluşturuyor. Lacivert elbiseler takım elbise ve abiye elbise seçenekleri yanında özel tasarımları ile de özgün giyim seçenekleri oluşturuyor.

Kısa Kollu Lacivert Elbise

Lacivert Abiye

Lacivert Bayan Elbise Modeli

Lacivert Bayan Elbise

Lacivert Elbise modeli

Lacivert Güpürlü Elbise

Lacivert İşlemeli Elbise

Lacivert Kısa Etekli Elbise

Erkek giyiminde takım elbise seçiminde öne çıkan lacivert rengi özel davet ve ortamlar için özel bir tercihtir. Balo ya da iş yemeği gibi ortama gidecekseniz ve takım elbiseniz hala seçmediyseniz lacivertin şıklığını deneyin. Göz kamaştıran zarafet sunan lacivert takım elbise ile ortamda dikkatleri üzerinize çekerken kravat ve mendil seçeneği ile konsepti tamamlayarak aradığınız giyim seçeneğine kavuşabilirsiniz.

Bayan giyimi için de özel seçenek olan lacivert erkek giyiminde olduğu gibi bayan giyimi için de zarif seçenekler sunuyor. İş hayatı içi özel seçeneklere dönüşen lacivert özel davet ve yemek ortamları için giyim fırsatları sunuyor. İş hayatı için lacivert takım elbise seçeneği ile ofis ortamında ideal giyim seçeneği bulan bayanlar takım lacivert elbise seçeneği dışında abiye tercihi ile de laciverti tercih edebilir. Özel davet ve ortamlarda tercih edeceğiniz abiyelerde tül ve işleme detayı olarak da karşımıza çıkan lacivert ana renk olarak da abiyelerde yer alabiliyor. Koyu rengi ile tasarım seçenekleri arasında işlevsel bir ton olan lacivert ayakkabı, çanta ve mendil gibi aksesuar tercihleri için de zengin fırsatlar oluşturuyor.

Aksesuar tercihleri ile kolay uyum sağlayan lacivert, çanta seçimi yaparken koyu renklerde seçim yaprak lacivert elbise ile kolay şekilde kombin yapabilirsiniz. Benzer şekilde ayakkabılarınız için de lacivert elbiseler seçenekleri özle kombin fırsatları sunuyor. Lacivert elbise ile uyumlu şekilde kombin oluşturan siyah, bordo ve koyu renk ayakkabı seçenekleri sayesinde lacivert elbisenin işlevselliği ile ayakkabı seçeneklerinizi etkin şekilde kullanabileceksiniz.

 

About the author

renkleri.com

Renkler hakkında konuşulacak ne varsa konuşmaya niyetliyiz. Moda tasarım fikirleri, renk paletleri ve aklıma ne gelirse artık...

Leave a Comment