Saç Renkleri

Yaz için Ayları İçin Saç Rengi Seçimi

Yazın gelmesi ile birlikte yeni saç stili tendleri de kendini göstermeye başlıyor. Havalar ısındıkça daha kısa saç modelleri ile birlikte daha açık saç rengi tonlarına bir eğilim söz konusu olmya başlıyor.

Her kadının titizlikle ele alması gereken bir diğer konu da saç boyu ve renk tonudur. Bu işler şakaya gelmez bayanlar! İşin sonunda işman olmak da var, bu yazıyı yazmaktaki amacım sizi karamsarlığa sürüklemek değil tabi ki. Ben sie yardımcı olmak için buradayım 🙂

Saçınızı güneşin zararlı etkilerinden korumak için açık renkleri tercih edebilirsiniz. Tabi ki yaz aylarında kısa saç modellerinin avantajlarından bahsetmeye gerek yok.

Best2011MediumLengthHairstyles
İkinci olarak ince telli saçlara sahipseniz orta uzunlukta bir saç modeli tercihiniz olabilir. Sarı veya daha açık renk tonları seçebilirsiniz. Kilo problemi olan bayanlarda bu model oldukça kullanışlı olacaktır diye düşünüyorum.
Cildinizin rengine giyim tarzınıza ve herşeyden önce zevkinize göre saç renkleri için tercih yapabilirsiniz. Kahverengi, siyah, kızıl yada kestane renkleri diğer seçeneklerin içinde daha güzel sonuçlar doğurmak üzere sizleri bekliyor olabilir. Yardımcı olması, ilham vermesi için birkaç fotoğraf ekliyorum, lütfen yorum yapmadan gitmeyin çok üzülüyorum ben.
. 2013-short-medium-long-hairstyles-and-haircuts-bob-haircuts-for
Shoulder-Length-Hairstyles-for-Fine-Hair-
summer-hair-how-tos-beach-bob-look
 Orta Uzunluk Gizli
mediumglamslamhairstyles
Best-Medium-Length-Hairstyles-for-Summer-2014
straight-medium-hairstyles-for-summer-2011-3
 Orta Uzunluk Gizli
britney-spears-wavy-hair
SummerHairstyles2012
Medium-LengthHairstyles
Kirsten-Storms
Orta Uzunluk Gizli
curly-bob-hairstyle
hairstyles_for_medium_length_hair_Mid-Length-Straight-Hair-Styles
pic_1613_1342787755
MediumLengthHairStyles
shoulder-length-hairstyles

Yazar Hakkında

Siyah Sever Editor

1 Yorum

  • Merhaba ben Diyarbakır’den yazıyorum. Saç Rengi tonları kategorisindeki yazılara biraz daha fazla yer verebilir misiniz. Sizi çok seviyorum, sürekli yazılarınızı takip ediyorum.

Yorum Yap