Haki

Haki Renk Kombinleri

Kullanılan kıyafetlerde renk kombinleri görünüş açısından önem taşımaktadır. Bir uyum içinde olmak hem dış görünüşün dikkat çekici olmasını hem de kişinin kendisini daha rahat hissetmesine sebep olacaktır. Bu yüzden renk uyumu görsellik ve kişinin kendi zevkini ortaya çıkarma konusunda önemlidir. Son zamanların sıkça kullanılan renklerinden biridir haki yeşili. Yeşilin soft hali olan bu renk asilliği temsil etmede adaydır. Bir de kullanılan kumaş kaliteli ise, bu rengin güzelliği daha bir başka ortaya çıkmaktadır.
Bu durumda haki yeşili ile uyumlu renkler olarak krem rengini başta söyleyebiliriz. Aynı kalitede kendini gösteren krem tonlarında bir renk daha bütünleyici olacaktır. Bunun yanında joker olarak bilinen siyah renkte özel bir gecede şık duracaktır. Renklerin uyumu ortamın ağırlığına göre şekil göstermektedir. Bu ayrıntı da kombin açısından önem arz eder. Bütün ayrıntıların ve aksesuarlarında bir tamamlayıcı görev taşıdığını unutmamak gerekir. Haki renk pantolon üzerine giyilecek gene bir yeşil tonları da aynı rengin farklı tonları adı altında bir görünüş sergileyecektir. Bu kombin gömlek, bluz gibi kıyafetler de olabilir.

Haki renk pantolon ve elbise kombinasyonu

Haki renk pantolon

haki renk şal

haki renk tesettür giyim

Haki renk üst elbise

haki şal modelleri

Haki rengi kombinasyonu

Haki renk elbise kombinasyonu

Haki renk elbise

Haki renk erkek ceket

Şık durmasını sağlayan her kıyafet kombin için uygun olacaktır. Aynı zamanda haki renk gömlek kullanımı da etek, şort ve ya pantolon kombini ile de gayet şık duracaktır. Gömleğin tarzı ve kullanılan kumaş alt kombini oluşturmaya yarar. Spor ve ya klasik olması alt kombinin buna göre renk uyumunu yapmanızı sağlar. İstenilen renkte oluşturulan kombinin buna göre haki renk ayakkabı ile tamamlanması bütünleyici bir etken olacaktır.

 

Haki renk ile giden krem rengi ve tonları özellikle kahverengi de bu bütünlüğü şık detaylar ile tamamlayacaktır. Kahverengi ve tonları bu konuda haki renk üzerinde kurtarıcı bir renk olmaya aday gösterilebilir.

About the author

renkleri.com

Renkler hakkında konuşulacak ne varsa konuşmaya niyetliyiz. Moda tasarım fikirleri, renk paletleri ve aklıma ne gelirse artık...

Leave a Comment